LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Vagnslykta 4878111
nr 487 8111
Vagnslykta
Lenght: ()
England, höjd: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 400
Monday September 24 2007
at 17:51:24
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr